Kronikë

Aksident në aksin Levan-Tepelenë, 8 të plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:27 - 12/08/22 |
Opi Nion

Tetë persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur këtë mbrëmje në aksin Levan –Tepelenë.

Sipas informacioneve paraprake, dy automjete të tipit Renault me targa italiane GC131XP dhe Mercedes me targa AA 566 CR, janë përplasur pranë fshatit Malas në Mallakastër. Të plagosurit po marrin ndihmë mjekësore në spitalin e Fierit./Opinion.al

Pas