Bota

Në hetim për spiunazh?Avokatët e Trump dritë jeshile publikimit të urdhër-kontrollitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:01 - 12/08/22 |
Opi Nion

Donald Trump po hetohet nga FBI për spiunazh.

Është ky informacioni që jep “Politico” pasi njofton se ka arritur të shohë urdhrin e kontrollit të rezidencës së ish-presidentit në Florida.

Ndërkohë, Donald Trump dhe avokatët e tij kanë dhënë dritën jeshile për publikimin e urdhrit të kontrollit të FBI-së në rezidencën e tij në Mar-a-Lago./Opinion.al

Pas