Sociale

Video/ Momenti kur Endri Dumani takon pas 6 vitesh nënën e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:41 - 27/10/20 |
Opi Nion

Endri Dumani ka takuar familjarët e tij pas më shumë se 6 vitesh në Siri. Nga ajo çfarë shfaqet në një video të publikuar nga Kryeministri, është nëna e emocionuar e cila e puth dhe përqafon birin e saj teksa i thotë “o i bukri i mamit, sa i bukur qenke bërë kështu”.

Teksa familjarët e përqafojnë duket edhe reagimi i Endrit, i cili shfaqet pa i hutuar, ndoshta për shkak të gjithë ngjarjeve të përjetuara në kampin Al Howl.

Kujtojmë se Endri  Dumani dhe motra e tij Eva Dumani u morën drejt Sirisë nga babai i tyre gati 6 vite më parë, pa dijeninë e nënës që prej vitesh kishte pritur kthimin e dy fëmijëve. Eva Dumani është ende ne kamp./Opinion.al

Pas