Aktualitet

Video/Momenti kur dy autorët qëllojnë mbi 40-vjeçarin me BMW


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:44 - 10/05/21 |
el ida

Dalin pamjet e para nga atentati i ndodhur pasditen e së hënës në qytetin e Vlorës, ku mbeti i vrarë 40-vjeçari Bledar Birçaj.

Sikurse shihet edhe në këtë video të publikuar në emisionin “Opinion”, Birçaj ka qenë duke udhëtuar me automjetin e tij tip BMW, ndërsa nga një makinë e ndaluar buzë rrugës kanë dalë dy persona të armatosur dhe të maskuar, të cilët kanë qëlluar në mënyrë të mënjehrshme pikërisht në vendin e shoferit ku ndodhej 40-vjeçari.

Ndërkohë një tjetër person që ndodhej në automjet ka arritur të dalë nga makina, ndërkohë që autorët janë larguar./Opinion.al

Pas