Bota

Video/Momente emocionuese në Kherson, qytetarët në lotë përqafojnë ushtarët çliruesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:11 - 12/11/22 |
el ida

Pamje të ngjashme me ato të fundit të Luftës së Dytë Botërore. Qytetarë që mes lotësh përqafojnë ushtarët, të tjerë që festojnë dhe brohorasin rrugëve, ndërsa shprehen se ky është një moment për të cilin ja vlen të jetosh.

Është kjo atmosfera në rrugët e Khersonit, pas largimit të rusëve. Kjo video është realizuar për sky neës nga Alex Rossi i pari korrespondent ndërkom betar që hyn në qytet pas marrjes së tij nga forcat ukrainase./Opinion.al

View this post on Instagram

 

A post shared by Sky News (@skynews)

Pas