Aktualitet

Video/Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin: Bilbilit s’mund t’i rezistosh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:26 - 20/01/22 |
Opi Nion

Pas dekretimit të datës 6 mars për mbajtjen e zgjedhjeve të pjesshme vendore, Presidenti Ilir Meta këtë të enjte ka zhvilluar një vizitë në qytetin e Shkodrës.

Në një video të postuar në rrjetet sociale nga vetë ai, Meta shfaqet duke kënduar me këngëtarin e muzikës popullore Bujar Qamilin.

“Bilbili i Shkodrës është magjik dhe nuk mund t’i rezistosh, përveçse t’i dorëzohesh talentit të tij”- shkruan Meta krahas videos./Opinion.al

Pas