Kronikë

Video/ Makina përplas nxënësin në Berat, shoferi largohet nga vendngjarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:41 - 06/01/22 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në Berat. Sipas raportimeve një makinë ka përplasur një nxënës të vitit të parë në shkollën “Kristaq Capo”.

Shoferi është larguar nga vendngjarja, ndërsa 15-vjeçari i aksidentuar është transportuar në spital.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e shoferit të makinës. Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendin e aksidentit për të zbardhur shkaqet.

Pas