Aktualitet

Foto/Komisioni i Rithemelimit u përpoq të hyjë në PD, Basha i vështroi nga kafja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 06/01/22 |
Opi Nion

Lulzim Basha paraditen e sotme konsumoi një kafe me gazetarët që mbulojnë zhvillimet në PD vetëm pak metra larg selisë blu.

Ka qenë pikërisht në këtë moment që Grupi i Rithemelimit të PD ka shkuar në selinë e PD për të zhvilluar një mbledhje dhe ka gjetur dyert e mbyllura.

Ndryshe nga dje Basha këtë herë e ka parë nga lokali ku ishte ulur momentet kur disa anëtarë të Grupit të Rithemelimit trokitën në dyert e PD për të hyrë brenda në ndërtesë.

Pasi ata janë larguar kryedemokrati është kapur nga kamerat duke hyrë brenda ambienteve të selisë nga dera anësore e godinës.

Pas