Sport

Video/ Lojtari i ri i Real Madrid sëmuret gjatë konferencës


               Publikuar në : 17:30 - 10/07/19 |
Opi Nion

Eder Militao është prezantuar ditën e sotme të skuadra e Real Madrid.

Ai i kushtoi “Los Blancos” plotë 50 milionë euro. Por, gjatë prezantimit në “Santiago Bernabeu”,  Militao është detyruar ta ndërpresë konferencën për shkak se ka pasur marramendje.

Braziliani Militao i tha zëdhënësit të shtypit të Realit se nuk ndihej mirë dhe se nuk mund të vazhdonte dot më konferencën./ Opinion.al E.Xh.

Pas