Aktualitet

Video live/Berisha del nga selia, i bashkohet protestësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:27 - 12/11/22 |
el ida

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka dalë tashmë nga selia e PD dhe është drejtuar për në Kryeministri ku qytetarët janë mbledhur për të protestuar kundër qeverisjes Rama.

Berisha shoqërohet nga Oerd Bylykbashi dhe Luçiano Boçi, ndërsa protestës pritet t’i bashkohet dhe kreu i PL, Meta.

https://www.youtube.com/watch?v=qUkUuHfs83Q&feature=youtu.be

Pas