Aktualitet

Protestuesit sfidojnë qeverinë, krijojnë dritë duke hapur telefonatBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:16 - 12/11/22 |
el ida

E  kanë konsideruar si një sfidë për qeverinë hapjen e të gjithë telefonave dhe ndriccimin e rrugës, ndërsa kanë akuzuar kryeministrin Rama dhe ministren Balluku se qëllimisht kanë stakuar rrymën elektrike në një pjesë të bulevardit.

Protesta e opozitës vijon e qetë, ndërsa sikurse shihet në pamjet e mediave ka arritur një pjesëmarrje të lartë të qytetarëve, të ardhur nga i gjithë vendi./Opinion.al

 

 

Pas