Aktualitet

Video/Meta dhe Berisha bashkohen në protestë, si po ruhet KryeministriaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:54 - 12/11/22 |
el ida

Kreu i PD Sali Berisha dhe kreu i PL Ilir Meta janë bashkuar në protestën e opozitës që ka nisur këtë pasdite para Kryeministrisë.

Ata kanë mbërritur aty nga selitë përkatëse, ndërsa më herët në një bisede me mediat, Meta ka përjashtuar çdo mundësi për akte dhune në këtë protestë.

Megjithatë autoritetet kanë marr masa në ruajtjen e objektit të kryeministrisë dhe sikurse shihet në këtë video, një numër i madh oficerësh vërehen mbi taracën e saj./Opinion.al

Pas