InstaBIZ

Video/Këngëtarja kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimit të videoklipit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:33 - 23/12/21 |
Opi Nion

Këngëtarja Maeta ka publikuar një video kur kafshohet në fytyrë nga një gjarpër teksa xhironte një videoklip.

Këngatarja e bëri publike videon në rrjetet sociale, ndërsa thekson se nuk do ta bëj kurrë më një gjë të tillë.

Në videon bardh e zi, 21-vjeçarja shihet e shtrirë në dysheme me një veshje të zezë të tejdukshme dhe një gjarpër që qëndron mbi trupin e saj.

Ashtu siç mund të shihni në videon e mëposhtme, në një moment, papritur gjarpri e sulmon dhe e kafshon në mjekër.

Më pas këngëtarja shihet duke u larguar nga gjarpri dhe duke e larguar atë.

“Ajo që kaloj për të bërë video për të gjithë ju”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin në “Instagram”. Ndërsa në “Twitter”, Maeta shtoi: “Kurrë më”./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maeta (@maetasworld)

Pas