InstaBIZ

VIDEO/ Kënga e “Hajredin Pashës” në sfond, momente nga dasma e Rudina Dembacaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:14 - 02/10/21 |
Opi Nion

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me Mark Frrokun.

Edhe pse çifti ende nuk ka publikuar asnjë foto apo video, miqtë dhe të afërmit nuk i kanë rezstuar dot tundimit për të mos  publikuar momente nga dasma në rrjetet sociale.

Një nga ato momente është kur këngëtarja Aurela Gaçe ka kënduar në dasmën e çiftit. Aurela e ulur në tokë, bashkë me Mark Frrokun këndon këngën e Hajredin Pashës dhe shihet se në tokë janë të hedhura shumë kartëmonedha dollarë.

Ditën e djeshme gjithashtu aktorja dhe ish-deputeti celebruan dashurinë e tyre edhe me një ceremoni në kishë.

“Kemi Zotin dëshmitar!”, ka shkruajtur Rudina Dembacaj në rrjetet sociale./Opinion.al


Pas