Aktualitet

VIDEO/ Pirro Dhima përcjell nënën për në banesën e fundit, nuk i mban lotët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:09 - 02/10/21 |
Opi Nion

Lefterie Dhima, ishte nëna e peshëngritësit Piro Dhima e cilë është gjetur dje në banesën e saj pa shenja jete.

Sot 75-vjeçarja është përcjellë për në banesën e fundit në Himarë.

Në nderimet e fundit të nënës së tij Pirro Dhima është parë prekur, dhe një nga video e siguruar nga mediat peshëngritësi nuk ka mundur të mbaj lotët.

Kujtojmë se Lefterie Dhima 75-vjeçare kishte disa ditë që kishte ndërruar jetë dhe trupi i së ndjerës kishte fikuar të dekompozohej. Sipas njoftimit të policisë ajo kishte ndërruar jetë si pasojë e një infarkti.

75-vjeçarja jetonte e vetme në banesën e saj në Himarë, pasi fëmijët i kishte jashtë shtetit./Opinion.al

Pas