Aktualitet

Video/ Jam ndjerë si m.. si mysliman. Kërkon përqafimin e kalimtarëve, por si e shikojnë ata?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:30 - 20/11/15 |
b.f

Dje të gjithë patën mundësi të shikonin një video se si një mysliman në Paris kërkontë përqafimin e të gjithëve, në shenjë bashkimi. Dhe padyshim që ajo video jepte idenë e faljes, por a është në të vërtetë kështu. Ja edhe një video tjetër, ku një person i cili deklaron veten mysliman, del në rrugët e Italisë dhe kërkon përqafimin e njerëzve. Por cili është reagimi i tyre? A janë ata po aq solidar sa në videon e Parisit?

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Ju jeni byqirat me te medhej te kombit. Jeni nje specie drejt zhdukjes dhe ngjallni vetem urrejtje robshkerdhyra dhe talleni me fene e tjt. jo si ju si rrini me kar ne goje perverse..

  2. Shum mir kan rreaguar populli Italian jo si ata ne franc perqafo nje mut nje vrases sot del e thot nuk jam torrorist neser te ven bomben, asnjeri nuk e ka te shkruar ne ball jam terrorist por enderrojn te bajn nje gja te till tegjith ça jan nga I vogli deri te ma i moshuari si ala nuk i ka dal shpirti, zhduki nga Europa djajt e globit

Pas