-Jetë dhe Stil

Facebook: Ja sa herë mund ta shihni ish-in pas ndarjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:45 - 20/11/15 |
root

Rrjeti social Facebook është duke testuar një program të ri, se si mund ta shihni apo edhe ta hiqni ish të dashurin, nga “Neës Feed”, pasi i keni dhënë fund marrëdhënies tuaj. Këto lajme deri tani janë të mirëpritura nga përdoruesit e këtij rrjeti social.

Facebook ju jep mundësinë ta hiqni atë nga tag-et e fotove dhe mesazhet sugjeruara

Opsioni tjetër e limiton shumë ish partnerin t’ju shohë se çfarë keni bërë në Facebook.

Dhe në fund, me anë të këtij opsioni zhdukni dhe evidencat.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas