InstaBIZ

Përlotet Justin Beiber, terroristët më vranë shokun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:02 - 20/11/15 |
root

Këngëtari Justin Bieber është përlotur në mes të koncertit të tij në Los­ Anxhelos. Ai kujtoi mikun e tij producent, i cili humbi jetën nga sulmet terroriste në Paris. “Vazhdimisht jam duke menduar për tragjedinë në Paris dhe mikun tim, Thomas, të cilin kurrë më nuk do ta shoh. Për vite me radhë ai ishte pjesë e ekipit dhe do të dëshiroja edhe një herë të kisha rastin për ta falënderuar për të gjitha.”­ tha Justin Bieber i përlotur në mes të koncertit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas