Aktualitet

Tërmeti i fuqishëm godet Japoninë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:14 - 20/11/15 |
root

Një tërmet i fuqishëm prej 6,2 gradë Richterit ka goditur sot Japoninë. Tërmeti është regjistruar 1000 kilometra në jug të Tokios. Epiqendra është regjistruar 10 kilometra në brendësi të Tokës. Nuk ka ende informata rreth dëmeve dhe viktimave eventuale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas