Aktualitet

Video/Ish-kryeministri Sali Berisha e mbështetësit e tij mbërrijnë në selinë e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:50 - 21/12/21 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha i është drejtuar selisë blu, ku tashmë ka hyrë brenda ambienteve të saj.

Ai është shoqëruar nga mbështetësit e tij dhe nga anëtarët e Grupit të Rithemelimit të Partisë Demokratike, të zgjedhur në Kuvendin e 11 Dhjetorit.

Ish-kryeminstri, Berisha i është drejtuar selisë ndërkohë që dje u zhvillua protesta kundër “Open Balkan” dhe aferës së inceneratorëve./Opinion.al

Pas