Kryesore

Basha në sallën përballë, Berisha konference në selinë e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:06 - 21/12/21 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet tani më në selinë blu, ku po zhvillon një konferencë për mediat. Ndërsa në një sallë tjetër, ndodhet kreu i PD Lulzim Basha, i cili po zhvillon një mbledhje paralele me anëtarët e kryesisë së PD.

Berisha u fut në seline e PD i shoqëruar nga mbështetësit e tij dhe anëtarët e Komisionit të Rithemelimit. Pasi u futën në sallën e mbledhjeve, Flamur Noka ka nxjerrë nga salla gazetarët.

“Dilni përjashta. Dilni. Vazhdoni” dëgjohej deputeti Flamur Noka. Ndërsa përballë sallës ku u fut Berisha me njerëzit e tij, Lulzim Basha po zhvillon edhe takimin./Opinion.al

Pas