-Jetë dhe Stil

Video/ Ish-deputeti i PS feston ditëlindjen, familja e surprizon në vaskë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:45 - 19/09/18 |
b.f

Ish-deputeti i PS, Eduard Ndocaj ka festuar ditëlindjen. Me këtë rast, ai është surprizuar nga familja e tij, teksa bënte banjo në vaskë.

Bashkëshortja i ka përgatitur një tortë, dhe ndërsa ai ndodhet në vaskë, ata futen dhe i këndojnë këngën e ditëlindjes. Për më tepër shihni videon më poshtë:

VIDEO/ Surpriza për ditëlindjen e ish-deputetit të PS, shfaqet në vaskë… on Vidnews.

Pas