Aktualitet

Video/ Panik në lokal, 51- vjeçari qëllon me thikë kandidatin për dhëndërr


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:49 - 19/09/18 |
b.f

Detaje të reja zbulohen për sherrin e ndodhur mes dy personave në zonën e ‘Unazës së Re’ në Tiranë pasditen e sotme. Rezmi Caushaj 51 vjeç ka plagosur me thikë një 40-vjeçar, pasi ishte kundër lidhjes që kishte vajza e tij me të. 51-vjecari ka tentuar disa herë t’i ndajë, por kur nuk ia ka arritur qëllimit ka ftuar të dashurin e vajzës në një lokal dhe më pas i ka ngulur thikën duke e lënë të plagosur.
Ngjarja ka ngjallur panik tek njerezit e shumtë ne kafe dhe rruge.

Policia ne nje njoftim per mediat tha se “Nga shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.6, u bë kapja dhe shoqërimi i shtetasit me iniciale R. C. pasi sot në orën 10:15, në zonën e “Unazës së Re” pas një konflikti, ka plagosur me mjet prerës një shtetas të moshës rreth 40 vjeç i cili aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”.

*Pamje nga lokali ku ndodhi ngjarja ne zonen e Unazes se Re

Pas