Aktualitet

VIDEO/ “Ik o plaku Mere”, ish-kryeministri Berisha përplaset me Ballën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:17 - 23/06/22 |
Opi Nion

Nuk kanë mjaftuar vetëm debatet nga foltorja e Kuvendit. Teksa po shkëmbeheshin në seancën e sotme plenare të kësaj të enjteje, Balla po shkonte në foltore ndërsa Berisha ishte duke lënë sallën, sërish ka patur akuza mes tyre.

Kreu i PD i tha Ballës mos harro Gentian Sharrën, ndërsa  Balla iu përgjigj ik o plaku Mere ik.

Berisha akuzoi se Gentian Sharra një nga anëtarët e bandës së Elbasanit ka blerë vota për PS dhe Taulant Ballën.

Replikat në Kuvend

Berisha- Balles: Mos harro Gentian Sharrën

Balla: Të fala non gratës….

Berisha: Mos harro Gentian Sharrën…

Balla: Ik o plaku Mere ik!

Pas