Aktualitet

Rama shfaqet me Michel dhe Von der Leyen, i shkrin së qeshuri me batutat e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:53 - 23/06/22 |
Opi Nion

Pas përfundimit të samitit të BE për Ballkanin Perëndimor, kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetin social “Instagram” një video ku shfaqet krah liderëve të BE.

Ashtu siç mund të shihni edhe në videon e publikuar kryeministri Rama është duke ecur me Presidentin e Këshillit Evropian,Charles Michel, dhe Presidenten e Komisionit Evropian,Ursula von der Leyen.

Nuk dihet se për çfarë po flet kryeministri, por në video shihet se Michel dhe von der Leyn qeshin me atë çfarë po flet Rama.

Ndërsa pas tij duket presidenti francez Emmanuel Macron bashkë me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut Dimitar Kovaçevski.

Më pas shihet lideri serb Aleksandar Vuçiç i cili po ecën në krah të kryeministrit bullgar, Kiril Petkov./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Pas