Aktualitet

VIDEO/ Horror në rrugë, polici vret gruan me 11 plumba


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:05 - 04/11/15 |
b.f

Kjo video përmban pamje të tmerrshme!

Një oficer policie brazilian ndjek gruan e tij në mes të rrugës për ta vrarë dhe me pas e qëllon nga afër me 11 plumba. Viktima Veridiana Rodrigues Carneiro, 36 vjeç dhe ngjarja ka ndodhur në rrugë në Uberlandia të Brazilit. Autori është dorëzuar në polici.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gA-Wd8GMcG0

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas