Bota

Video/Analisti në CNN në transmetim,shpërthen në lotë pas fitores së Biden


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:06 - 07/11/20 |
el ida

Një prej analistëve në CNN ka shpërthyer në lotë në momentin që Joe Biden është shpallur president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Van Jones, ka qenë në transmetim direkt, kur Biden është  projektuar si fitues dhe ka nsiur të qajë. Ndërsa fliste ai e ka konsideruar një gjë të madhe fitoren e Joe Biden.

“Sot është një ditë e mirë! Është më e lehtë të jesh prind ditën e sotme. Karakteri ka rëndësi. Të qenurit një njeri i mirë ka rëndësi. Kjo është një gjë e madhe”, tha Jones./Opinion.al

Pas