Sport

Video-Funny/ Tifozët më të çmendur që kanë hyrë ndonjëherë në fushë, disa kanë bërë dhe gol


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:26 - 13/10/16 |
b.f

Tifozë që thërrasin, bërtasin, këndojnë dhe shajnë kemi parë boll, madje edhe nga ata që hynë në fushë dhe ndërpresin ndeshjen. Tifozët në këtë video janë ndryshe. Ata vrapojnë, zhvishen, qëllojnë lojtarët, madje bejnë edhe gol.

Pas