Bota

Video/ “Europa e Bashkuar”, deputeti perfomancë muzikore surprizë në PE


               Publikuar në : 19:53 - 18/04/19 |
el ida

Sapo përfundoi sesioni i Parlamentit Europian, një deputet slloven dha një shfaqje muzikore.

“Është përgjegjësia jonë të mbajmë Evropën të bashkuar. Le të rindërtojmë Notre-Dame dhe Gëzuar Pashkët”, tha Lojze Peterle për kolegët e tij.

Më pas ai interpretoi himnin e BE, duke marrë duartrokitje nga të gjithë politikanët evropianë./Opinion.al

 

 

 

 

Pas