Aktualitet

Video/ E reja endet rrugëve të Tiranës pa rrobaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:55 - 10/09/22 |
Opi Nion

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Selvisë në Tiranë.

Nga pamjet e mbërritura në Opinion.al, një vajzë e re shfaqet e zhveshur teksa ecën në rrugë. Një grua e ndodhur aty në ato momente është përpjekur ta ndihmojë të renë me një fustan por kjo e fundit ka refuzuar. Siç duket dhe nga videoja, vajza e merr fustanin, e hedh në tokë dhe fillon ta godasë me atlete.

Sakaq, nuk dihen ende arsyet se pse vajza ka dalë në këtë mënyrë në rrugë./Opinion.al

 

Pas