Aktualitet

Video/ Dy aksidente brenda 30 minutash në Lezhë, plagosen tre presonaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:55 - 10/09/22 |
Opi Nion

Dy aksidente automobilistike janë regjistruar ditën e sotme në Lezhë brenda një harku kohor prej 30 minutash.

Sipas News 24, aksidenti i parë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Kallamet, në afërsi të fshatit Grykë e Zezë. Mësohet se në kaëtë aks rrugor, një motor ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë burrë e grua.

Ndërkohë, aksidenti i dytë i cili, ndodhi në bulevardin “Gjergj Fishta” bëhet me dije se mbeti i lënduar drejtuesi i mjetit me shtetësi gjermane. Gjermani ndodhej në motor me bashkëshorten e tij, e cila fatmirësisht nuk ka pësuar gjë.

Pas