Life Style

VIDEO/ E qëllojnë me pistoletë, vajza i buzëqesh kamerës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:32 - 21/01/20 |
el ida

Momenti i pabesueshëm kur një grua i buzëqesh kamerës vetëm pak sekonda pasi e kanë qëlluar me armë zjarri, është përhapur me shpejtësi në rrjete sociale.

Edhe pse duket si një skenar filmash aksion, në fakt video është reale dhe është xhiruar në Tenesi të SHBA-së.

Në të shfaqet një grua me bluzë rozë që i afrohet një makine, dhe pikërisht në atë moment e qëllojnë me pistoletë dhe për pasojë ajo rrëzohet në tokë.

Mikesha që po e filmon dëgjohet të thotë: “Dreq, e qëlluan” dhe duke mos e lëshuar celularin nga dora, ajo i afrohet krejt qetësisht shoqes së plagosur e cila, e ka marrë me shumë sportivitet situatën.

“Nuk ka gjë fare. Jetë gangsterësh”, thotë e plagosura në videon që ka marrë më shumë se 4,3 milionë klikime në Twitter./Opinion.al

Pas