Aktualitet

VIDEO/ E dashura e muzikantit filmoi vrasësin në Bataclan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:08 - 14/11/15 |
b.f

Kjo video që po qarkullon në media dhe në rrjete sociale na jep imazhin e parë të njërit prej terroristëve që sulmuan në teatrin Bataclan. Video është filmuar përmes celularit nga e dashura e njërit prej anëtarëve të bandës Eagles of Death Metal.

Pamjet e mara nga Jesse Hughes, dhe postuar në Periscope tregojnë një person të veshur kokë e këmbë në të zeza me një çantë shpine, duke ecur përgjatë korridorit në sallën e koncertit në Bataclan.  Disa minuta më pas njeriu i armatosur thërret “Allahu Akbar”, shkruan Daily Mail dhe nis të vrasë pa mëshirë.

https://youtu.be/X0E_C8JFiwU

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas