Aktualitet

Sulmi në Paris, identifikohet njëri prej autorëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:11 - 14/11/15 |
b.f

PARIS- AFP bën të ditur se policia franceze ka arritur të identifikojë njërin prej autorëve të sulmeve që tronditën të premten Parisin me 127 viktma dhe 300 të plagosur.

Mediet franceze më herët kanë raportuar se personi në fjalë është shtetas francez dhe u arrit të identifikohej përmes shenjave të gishtërinjve. Raportohet se ai është i njohur për policinë, por mbetet e paqartë nëse raportet lidhen me të njëjtin të dyshuar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas