-Shëndeti

Video/ Dy minuta ushtrime mëngjesi për një ditë të përkryerBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:22 - 02/05/16 |
b.f

Këto ushtrime me intensitet të lartë janë ajo që nevojitet për djegien e megakalorive dhe për të forcuar grupet e muskujve.

Mos harroni nesër gjërat që do t’i shihni më poshtë në video.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas