-Shëndeti

Pacientja 105 vjeçare që po mahnit mjekëtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:31 - 02/05/16 |
b.f

Sherife Gashi nga Mramori i Prishtinës në moshën 105-vjeçare, ka përsuar një infarkt, të cilit i ka mbijetuar dhe ky është një rast që po konsiderohet i veçantë në mjekësi.

Pas trajtimit që ajo mori nga ekipi i mjekëve të sëmundjeve të zemrës është rikthyer në shtëpi dhe ajo do të jetë në gjendje që të flasë si para një jave.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas