Bota

VIDEO/ Doni piton me piper të kuq? Shfaqet gjarpri 3 metër në supermarket


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:03 - 19/08/21 |
Opi Nion

Një piton 3 metër i gjatë është shfaqur në raftin e erëzave në një supermarket në Sidnej, Australi.

Një video amatore ka demostruar gjithçka, teksa gjarpëri është parë duke rrëshkitur mes piperit të kuq.

Bëhet me dije se gjarpri është hequr nga autoritetet përkatëse dhe është lëshuar në një shkurre aty pranë. Nga ana tjetër mësohet se askush nuk ështës lënduar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Guardian (@guardian)

Pas