Kronikë

VIDEO/ Zjarr në Radhimë, flakët pranë banesave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:42 - 19/08/21 |
Opi Nion

Janë regjistruar sërish vatra zjarri në qytetin e Vlorës.

Bëhet me dije se një sipërfaqe me ullishte është përfshirë nga flakët në Radhimë.

Mësohet gjithashtu se flakët kanë avancuar të ndihmuara nga era dhe zjarri i është afruar banesave, teksa në vend kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe po punojnë për shuarjen e flakëve./Opinion.al

Pas