Kronikë

Video/ Digjen tre makina në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:14 - 30/12/22 |
Opi Nion

Tre makina të parkuara janë djegur në orët e para të mëngjesit në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 Maji” në orët e para të mëngjesit. Makinat kanë qenë të parkuara dhe janë në pronësi të shtetasve D.S, Z. K dhe Y. I.

“Rreth orës 02:00, në lagjen “24 Maji”, ka rënë zjarr dhe janë djegur tre automjete të parkuara, në pronësi të shtetasve D. S, Z. K dhe Y. I“, njoftoi policia.

Si pasojë e flakëve automjetet janë djegur plotësisht pavarësisht ndërhyrjes së shpejt të zjarrfikësve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Pas