Bota

VIDEO/ Dasma e vajzës së Donald Trump, i ftuar dhe politikani i njohur shqiptarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:04 - 13/11/22 |
Opi Nion

Vajza e ish-Presidentit të SHBA,  Donald Trump ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partnerin e saj Michael Boulos të shtunën në Palm Beach, Florida.

Ishte Trump ai që e shoqëroi të bijën drejt altarit, ku shkëmbeu betimet me biznesmeni libanez.

Tiffany kishte veshur një fustan nusërie me mëngë të gjata nga Elie Saab, ndërsa torta e çiftit ishte e ngjashme me atë të dasmës së Donald dhe Maples, torta Sylvia Weinstock 7 metra e gjatë.

Mes shumë personave të ftuar, në dasmën madhështore, ka marrë pjesë dhe politikani i njohur, Behgjet Pacolli.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Pacolli përmes një videoje që ka ndarë në rrjetet sociale, ku shfaqet teksa takohet me ish-presidentin Trump.

“I nderuar të jam sonte në rezidencën e Ish-Presidentit amerikan, Donald Trump, në Mar-a-Lago, ku jam i ftuar në dasmën e madhe të Tiffany dhe Michael”-shkruan Pacolli krahas videos.

Pas