Sport

VIDEO/ Bujar Pregja përplaset me drejtorin e Dinamos: Ki kujdes po të them


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 06/03/21 |
Opi Nion

Një përplasje ka ndodhur mes drejtorit të Dinamos dhe vëzhguesit të arbitrave, Bujar Pregja.

Në një video të postuar nga gazetari Artan Hoxha, shfaqet drejtori i Dinamos, Ermal Barushi, i cili përplaset Pregjën.

Në video dëgjohet Bujar Pregja teksa i drejtohet Barushit me fjalët: “Ki kujdes, kaq po të them”.

Sipas gazetarit, gjithçka ka ndodhur pasi presidenti i Dinamos, Marko Pontreli ka zbritur në fushë për të takuar lojtarët, pas pushimit të ndeshjes.

Ndërkohë, kujtojmë se në mesjavë Dinamo mori një fitore shumë të rëndësishme, teksa mposhti me rezultati 1-0 Veleçikun, në shtëpi.

Për më shumë shikoni pamjet:

Pas