-Jetë dhe Stil

Video/Berisha kreh flokët, Floriana Garo e ndihmon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:44 - 11/12/21 |
Opi Nion

Është bërë virale një video e Berishës dhe drejtoreshës së tij të komunikimit Floriana Garo, pas përfundimit të Kuvendit Kombëtar të 11 Dhjetorit.

Ndërsa ka përfunduar edhe procesi i shkarkimit të kryetarit Basha dhe kanë qenë duke u përgatitur për një dalje për mediat, Berisha është kujdesur për pamjen. Duke patur parasysh që ndiqte kuvendin prej mëngjesit pa u larguar nga stadiumi, me një krëhër të vogël Berisha është kujdesur të rregullojë edhe flokët, ndërsa Garo afrohet pranë tij dhe e ndihmon./Opinion.al

 

 

Pas