Kryesore

Video/ Berisha: Ja si pushteti mafioz i Ramës helmon banorët e Krujës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:52 - 18/10/18 |
b.f

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, teksa shihet tymi i madh dhe ndotja ekstreme që krijohet nga furrat e gëlqeres në Krujë.

Berisha pohon se kështu helmohen banorët e kësaj zone nga pushteti mafioz i Edi Ramës. Qytetari i shkruan Berishës se kjo situatë është e përditshme.

Ja postimi i plotë i ish-kryeministrit, Berisha:

Ja si helmohen banoret e Fushe Krujes nga pushteti mafioz i Kallam Deshtakut!

Lexoni mesazhin shikon videon e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor berisha ja si digje plehrat ne kameras te qytetit te krujes dhe askush nuk reagon per kete kjo vazhdon cdo dit dhe po kthehet ne nje kancer t vertet shpresoj te behet ndonje gje sepse kjo situate po behet e padurueshme..repsekte doctor

Pas