Aktualitet

Video/ Basha: Rama dhe Meta dridhen nga reforma në drejtësiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:33 - 05/05/16 |
b.f

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në emsionin Opinion përballë gazetarit Blendi Fevziu tha se Edi Rama dhe Ilir Meta nuk donin njerëz si gjyqtari që arrestoi Shullazin, por donin njerëz që t’i merrnin për këmbë.

Kjo është maxhoranca që zhvarriti reformën, pasi këta njerëz kanë frikë nga reforma, ata dridhen sepse të fortët e tyre do merrnin fund nga ajo.

Basha tha se PD nën lidershipim tim është partia ku shqiptarët bashkohen për një drejtësi të pavarur. 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas