Aktualitet

Video/ A dështuan protestat e PD? Ja çfarë thotë BashaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:46 - 05/05/16 |
b.f

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në emsionin Opinion përballë gazetarit Blendi Fevziu tha se PD do vazhdojë protestat e nisura dhe do jetë në mbështetje të çdo grupimi apo shoqërie civile.

Basha theksoi se PD ka realizuar dhjetra protesta anembanë Shqipërisë.  Protestat janë zhviluar në Vlorë, Gjirokastër, Korçë, Shkodër, Kukës dhe Mirditë.

Ai tha se pas çdo grupi që ka dalë kundër kësaj qeverie, apo pas çdo lloj proteste, pas tyre është Partia Demokratike. 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas