Aktualitet

Video/ Basha: Ja ku ndryshon denoncimi ynë nga denoncimi i BerishësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:42 - 05/05/16 |
b.f

Një nga handikapet që duket se shoqëron Partinë Demokratike, duket se janë dy llogoret e denoncime, ku në njërën anë është Berisha dhe në tjetrën linja zyrtare e Partisë Demokratike. Lulzim Basha ka sqaruar këtë paqartësi. “Z Berisha i merr denoncimet nga qytetarët. Por Partia Demokratike i bën një skanim të hollësishëm të arbitraritetit qeveritar. Nuk ka ardhur kush në tre vite që të rrëzojë denoncimet tona”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas