-U tha në Opinion

Video/Basha në “Opinion”, çfarë ndodhi pas kuintave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:27 - 01/04/21 |
el ida

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është i ftuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Opinion”.

Ai është pritur në hyrje nga Drejtori i Përgjithshëm i TV Klan Aleksandër Frangaj, i cili e ka shoqëruar deri në studio. Pasi është përshëndetur me gazetarët e ftuar, Basha ju ka dhuruar atyre nga një kopje të librit të tij “Misioni im”.

Fushata elektorale, listat e kandidatëve dhe përballja me mazhorancën në këto zgjedhje do të jenë disa nga çështjet që do të preken mbrëmjen e sotme./Opinion.al

/Opinion.al

Pas