Politikë

VIDEO/ Basha heq edhe logot e FRPD nga selia e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:39 - 05/01/22 |
Opi Nion

Kryedemokrati Lulzim Basha duket se është i vendosur për të ndryshuar tërësisht fasadën e selisë së PD para mbajtjes së protestës së 8 janarit të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Pas fasdës para selisë, duket se ndryshime do të pësojë dhe pjesa e majtë e selisë blu, ku janë zyrat e FRPD.

Në mbrëmje, punëtorët që po rikostruktojnë selinë blu kanë hequr logot e FRPD nga dyert që ndodheshin në njërën nga dyert e PD./Opinion.al

Pas