Kronikë

VIDEO/ Aksident në Tiranë, përmbyset taksia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:27 - 29/12/20 |
Doriana Çepunaj

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e së martës në  zonën pranë Shallvareve, në Tiranë.

Siç duket nga pamjet e mëposhtme  një taksi është përmbysur në mes të rrugës.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia, zjarrfikësit dhe autoambulanca për t’i dhënë ndihmën e parë të përfshirëve në aksident.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit./Opinion.al

Pas