Bota

VIDEO/Aksident ‘i frikshëm’, furgoni përplaset me kamionin, shkatërrohen të dy


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 09/10/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë ndodhur në Isparta të Turqisë, duke lënë një person të vdekur dhe 6 të tjerë të plagosur.

Për arsye që ende nuk janë zbardhur një furgon humbi kontrollin, duke u përplasur përballë me një kamion që transportonte mollë.

Nga pamjet e publikuara në rrjet duket se përplasja ishte aq e fortë sa të dy mjetet kanë marrë dëmtime të pa riparueshme, ndërsa mbeti i vdekur edhe drejtuesi i kamionit, kurse 6 pasagjerë të furgonit u dërguan me plagë në spital.

Gjithçka u filmua nga kamera që kishte një tjetër kamion që ndodhej pas.

 

Pas